6/05/2015

Pierwsza wizyta - First visit

   Witam serdecznie na moim blogu. Mam na imię Sylwia, jestem wielką miłośniczka pięknych, jasnych i przytulnych wnętrz oraz ciekawej architektury. Inspirują mnie sielskie domy na południu Francji, wnętrza i architektura angielska,ale także posiadłości w stylu amerykańskim, takie jak np. w South Hamptons, których wnętrza urzekają jasnymi barwami i nienachalnym luksusem. Kolor biały, szary i pastele, są to barwy wśród których czuję się najlepiej i właśnie w tej tonacji chciałabym utrzymać wnętrza domu, którego budowę wkrótce rozpoczynamy. Tak naprawdę zaczynam więc dwie przygody, z których jedną będzie pisanie tego bloga, a drugą kreowanie naszego przyszłego domu.

   Ponadto zajmuję się (na razie amatorsko...)odnawianiem i stylizacją mebli. Daję mi to ogromną satysfakcję, dlatego mam nadzieję, że Wam też spodobają się moje małe i duże metamorfozy.

   Oczywiście nie wypada przyjść z pustymi rękami, więc w załączeniu piwonia - najpiękniejszy kwiat ostatnich dni, który ożywi każde wnętrze. Mi przywołuje na myśl czasy dzieciństwa :)ZAPRASZAM SERDECZNIE I POZDRAWIAM,
Sylwia2 komentarze:

 1. Cześć :) Jestem bardzo ciekawa tego jak odnawiasz meble i czekam ze zniecierpliwieniem na posta o tym.

  Pozdrawiam Zuza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Zuza i zapraszam do mnie częściej ;)

   Usuń

Dziękuję za każdą motywującą opinię :)