12/01/2015

Zimowa weranda - Winter verandah

Witajcie w ten grudniowy wieczór :)

Dziś mam dla Was garść (a może garstkę...) inspiracji zewnętrznych. I myślę, że spodobają się zwłaszcza tym z Was, którzy są szczęśliwymi posiadaczami domu z tarasem lub będą nimi w przyszłości ;) Oczywiście balkon również można udekorować w tak ciekawy sposób. Dla chcącego, nie ma nic trudnego.


Lampiony, świece, koce i futra - czyli to, co zimową pora podoba mi się najbardziej... Jeśli do tego zima uraczy nas w tym roku śniegiem, takie aranżacje staną się wręcz magiczne.Cozy fire pit:
Chciałabym mieć na werandzie huśtawkę i taki model jest jednym z moich ulubionych.


A cozy porch seat. Would love this in Winter.:
No oczywiście nie mogłam pominąć takich sielskich aranżacji, trochę w typie country. Zimą ten styl staje mi się szczególnie bliski. To chyba przez tą kratkę i kolorystykę przypominającą o nadchodzących świętach.


Festive front porch - love the plaid throw. ~ 50 Stunning Christmas Porch Ideas - Cute Christmas Entry Vignette - Christmas Decorating - Style Estate -:
Porch:
Front porch:

Kominek na werandzie - czy to nie uroczy pomysł?


Outdoor Spaces : Architectural Digest  I would sit outside everyday!:
źródło
Giant. Round. wood. , coal., Kinderling. Store. For. Wood / coal burners. , stoves , fireplace. Can be place inside or outside. Want a couple. Of these:
Cozy winter:
Lampiony, lampiony i jeszcze raz lampiony... ;)


It is my ABSOLUTE GOAL to have a front porch like this at Christmas time one day.:
VIBEKE DESIGN:
A rustic Christmas window display:

porch lanterns:


A tutaj już nieco dalej od werandy, ale też są to aranżacje bardzo w moim guście.


What a pretty little winter outdoor setup! http://emilialua1.tumblr.com/post/16265306884/thelittlecorner-the-little-corner:
Makes me want to cuddle up and get cozy! Of course next to a bright warm fire! :-D:


Szukając inspiracji takich jak te, trafiam bardzo często na przepiękne, magiczne, zimowe krajobrazy jak z bajki i czasami mam ochotę przeglądać je godzinami. Niestety mam limit czasowy wyznaczony przez moją małą Urszulę, więc ograniczam się z tym do minimum ;) Czy Wam też zdarza się rozmarzyć nad takimi widokami? Czekam z utęsknieniem na ten śnieg, chociaż jako kierowca, nie powinnam tego pisać ;)POZDRAWIAM,
Sylwia
2 komentarze:

  1. Zamawiam śnieg na święta! :) Daje klimat i atmosferę.
    Piękne fotki :)
    Pozdrawiam, M.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą motywującą opinię :)